متن خبر

ساخت نوعی مستربچ جدید با خاصیت لیز کنندگی سطوح برای بهبود عملکرد بسته بندی های حاوی مایعات

 

 

خبرنگار انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف(آیپاد): شرکت A.Schulman  یک نوع مستربچ آنتی بلاک جدید با نام تجاری پلی بچ(Polybach) با خاصیت لیز کنندگی سطوح را برای بهبود عملکرد بسته بندی های حاوی مایعات تهیه و روانه بازار خواهد کرد.

پلی بچ با خاصیت روان کاری و لغزنده کردن خود باعث تسهیل پر کردن و خروج مایعات از داخل پاکت های بسته بندی ایستاده و یا سایر انواع بسته بندی ها و ظروف می شود.

شرکتA.Schulman  ( شناسه در بازار سهام  SHLM :Nasdaq )، جدیدترین دستاورد نوآورانه خود را در زمینه مواد معرفی کرده است . افزودنی مستربچ آسان ریز با خاصیت لیز کنندگی سطوح،  این آمیزه ی پلیمری به منظور بهبود تجربه مشتریان جهت تسهیل توزیع و خروج مایعات از داخل پاکت ها (قوطی های) ایستاده و یا سایر انواع و اشکال بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکتA.Schulman ، Polybach را که در واقع از خانواده تولیدات و افزودنی های لیز کننده(آسان ریز) است را  به منظور تسهیل فعل و انفعالات موجود بین سطوح داخلی بسته بندی های پلاستیکی و محتویات آنها توسعه داده است. بهینه سازی خصوصیات سطوح پلیمری باعث می شود محتویات داخل بسته ها آسان تر و روان تر جریان یافته و در نتیجه خروج و تخلیه محتویات بسته ها را روان تر و تسهیل می کند.

این نوع تکنولوژی جدید برای استفاده در بسته بندی هایی هم با ساختار چند لایه خشک و هم منعطف قابل استفاده و کاربرد می باشد. فرمولاسیون آن هم به طور اختصاصی با استفاده از انواع روش ها و تست های ویژه جهت بهینه سازی عملکرد آن برای محصولات بسته بندی شده تنظیم شده است .

اریک پارسونز(Eric Parsons ) نایب رئیس بخش بررسی راهکارها و تمرکزهای ویژه شرکت در آمریکا و کانادا گفت:  (( کمپانی A.Schulman یک شرکت پیشرو در سطح جهانی، فعال در زمینه تولید افزودنی های مستربچ می باشد که به صورت اختصاصی در حوزه توسعه قابلیت های جدیدی که باعث تکامل روندهای صنعتی آتی می شود سرمایه گذاری می کند. و نوآوری های مانند افزودنی آسان ریز به طور نمونه و مثال قدرت رهبری تکنیکی و نیز اهداف ما را برای پشتیبانی و حمایت از مشتریان بسته بندی های انعطاف پذیر از طریق راهکارهایی با ارزش افزوده بیستر نشان می دهد.))

کریس کرشر (Chris Kerscher) مدیر بازاریابی شرکت A.Schulman  نیز گفت: (( تحولات و پیشرفت های اولیه ما روی موضوع راحتی بسته بندیهای خوراکی تمرکز داشت، اما وقتی تحقیقات ما گسترده تر شد افق ها و فرصت های بیشتری پیش چشم ما روشن شد . به طوریکه امروزه مستربچ های آسان ریز ، علاوه بر بسته بندی های مواد غذایی، برای استفاده در محصولات پاک کننده(شوینده) خانگی هم در حال ارزیابی هستند و بسته بندی های محصولات بهداشتی چه با کاربردهای سازمانی و چه شخصی را نیز شامل می شوند. همچنین ما ظرفیت و پتانسیل قدرتمندی را در این تکنولوژی برای استفاده در حوزه ی بسته بندی هایی با قابلیت استفاده و پر شدن مجدد که از طریق شبکه ها و کانالهای تجارت الکترونیک به فروش می رسند مشاهده کرده ایم .))

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت   www.aschulman.com مراجعه فرمایید.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 21 اسفند 1395
تعداد بازدید : 4989

بازگشت