متن خبر

حجت الله انوشا:مقابله با تبلیغات سوء،یکی از اولویت ها جهت حل مشکلات صنعت ظروف یکبار مصرف می باشد

مدیر عامل شرکت صدف فوم اصفهان مقوله فرهنگ سازی صحیح و ایجاد الگوی مصرف در زمینه استفاده از ظروف و مقابله با تبلیغات سوء را یکی از کلیدی ترین مسائل برای حل مشکلات این صنعت قلمداد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف (آیپاد)، حجت الله انوشا بزرگترین تهدید در این صنعت را تخریب آن با ادعای غیرمفید و مضر بودن دانست و افزود: حفظ محیط زیست، تنها با ادعای غیر مفید بودن استفاده از این ظروف توسط رسانه ها و ضربه زدن به فعالین این صنعت امکان پذیر نبوده و آفت اصلی به عدم فرهنگ صحیح استفاده از این ظروف در میان جامعه باز می گردد.

حجت الله انوشا در ادامه بیان داشت: دولت می تواند با پرداخت تسهیلات ویژه و همچنین عدم دریافت مالیات از تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف، حمایت ویژه ای از این صنعت بزرگ و اشتغالزا در کشور نماید .

وی خاطر نشان ساخت: در صورت حمایت از تولیدکنندگان به منظور خرید دستگاه ها و تجهیزات جدید و مواد اولیه استاندارد، گام مهمی در سلامت جامعه و محیط زیست ایفا خواهیم نمود و از صرف هزینه های اضافی جلوگیری خواهد شد.

مدیر عامل شرکت صدف فوم اصفهان در پایان خواستار حضور و نظارت تعزیرات در نحوه ی عرضه و توزیع مواد اولیه و همچنین حذف واسطه ها و دلالان شد .

 


نوشته شده توسط : host
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید : 1669

بازگشت