متن خبر

نمایشگاه غذا و نوشیدنی گلفود دبی 2017

 

نمایشگاه غذا و نوشیدنی گلفود دبی 2017

26 فوریه تا 2 مارس 2017

8  تا 12 اسفند ماه 1395

نمایشگاه گلفود در حالی به استقبال برگزاری  22 دوره خود در سال 2017 می رود که به واقع یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت غذا و خوراکی در سطح جهانی و آن هم با تخصص و تمرکز بر یکی از بخش هایی است که شاهد یکی از بیشترین سرعت های رشد در جهان بوده است .

جهت حضور و فعالیت در بازاری عظیمی به ارزش بیش از 5 میلیارد دلار در سطح جهانی، لزوماً ویژگی هایی نظیر فرصت های کسب و کار گسترده و در عین حال مخاطرات خاص خودش را نیز به همراه خواهد آورد، برای بقا و فعالیت در چنین بازار گسترده و پر تلاطمی نیازمند این است که شما چابک بوده و قادر به شناخت و تهیه آخرین محصولات از بهترین و رقابتی ترین تامین کنندگان باشید و نیز باید در این زمینه مجهز و مسلط به دانشی به روز از روندها و بخصوص قیمت گذاری های آتی باشید.

به همین منظور نمایشگاه گلفود را می توان دروازه ورود شما به تجارت ها و کسب کارهایی چه در بازارهای سنتی جا افتاده و با پیشینه، چه در بازارهای نو ظهور و در حال تغییر و تحول و چه در بازارهای در حال ظهور دانست .

می توان گفت فقط در این نمایشگاه است که شما می توانید به بیش از 5000 تامین کننده محلی، منطقه ای و بین المللی از هر پنج قاره دنیا و آن هم در برهه ای حساس از دوره و فصل کشت و کار و برداشت محصولات کشاورزی در جهان دست پیدا کنید .

وقتی قیمت های جهانی محصولات در اینجا شکل می گیرند و تعیین و تنظیم می شوند، لذا می توان گفت وضعیت سال تجاری کسب و کار شما نیز در این نقطه شکل خواهد گرفت.

·        95 هزار بازدید کننده

·        5  هزار غرفه گذار

·        100 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی

·        تعیین 8   بخش ویژه مجزا صرفا جهت معرفی صنایع غذایی

 

از جمله ویژگیهای این دوره از نمایشگاه است.

درباره نمایشگاه:

نمایشگاه گلفود دیگر نیاز به معرفی بیشتر ندارند، اما لازم به ذکر است که:

گلفود در حالی بیست و دومین دوره خود را جشن می گیرد که در حال حاضر یکی از بزرگترین نمایشگاههای سالانه صنایع غذایی و نوشیدنی است.

استقبال از متخصصان حوزه غذا و نوشیدنی ها در حالی انجام می شود که این کارشناسان از تمام گوشه و کنار جهان جهت بازدیدی 5 روزه از این حوزه تجاری در محل تجمع و گردهمایی برای تجارت بین الملل خود را آماده کرده اند .

این نمایشگاه ابتدا به ساکن به صورت یک رویداد دو سالانه در سال 1987 آغاز شد، نمایشگاه رشد خود را به صورت سالانه برای ارتقاع و معرفی تجارت غذا و نوشیدنی بین بیش از 120 کشور ادامه داد تا اینکه در حال حاضر به حدود 5000 تامین کننده مواد اولیه و ترکیبات خوراکی که انواع طمع ها، ابداعات و روندهای آتی بازارهای مصرفی غذا و نوشیدنی را شکل می دهند دسترسی پیدا کرده است.

گلفود در واقع یک نمایشگاه تجاری با رویکرد B2B  است، که به صورت حرفه ای از طرف مرکز تجارت جهانی دبی (DWTC ) مدیریت، پشتیبانی و میزبانی می شود.

با توجه به کسب سه دهه تجربه در ارائه و برگزاری رویدادهایی در کلاس جهانی و وجود یک تعهد پایدار به بحث تجارت و نوآوری در صنعت نمایشگاهی مرکز تجارت جهانی دبی را می توان به عنوان یکی از عوامل موثر در رشد صنعت توریسم در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به حساب آورد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 اسفند 1395
تعداد بازدید : 1307

بازگشت