متن خبر

دومین دوره نمایشگاه پلاستیک های ویتنام در شهر هوشی مین برگزار می شود

 

دومین دوره این نمایشگاه از 22 تا 24 ماه فوریه 2017 ( مقارن با 4 الی 6 اسفندماه 1395) در مرکز همایش و نمایشگاهی سایگون شهر هوشی مین ویتنام برگزار می شود.

طبق اعلام این نمایشگاه آمیزه ی کاملی از پلاستیک ها را با حضور و اجتماعی از شرکت ها و برندهای جهانی و چشم اندازی های تجاری کارآفرینان دوراندیش و نیز صاحبان سهام صنایع این حوزه را به ارمغان آورده و نیز فرصتهای جدیدی جهت ایجاد کسب و کار و بستری مناسب برای کشف این فرصتها را فراهم خواهد آورد .

نمایشگاه پلاستیک ویتنام به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا شاهد دستاوردهای نرخ رشد بالای صنایع پلاستیک در کشورهایی چون ویتنام، میانمار و کنیا باشند . لازم به ذکر است در سالهای اخیر کشور ویتنام به تنهایی شاهد بالاترین نرخ رشد در بین تمام کشورهای منطقه جنوب شرق آسیا در زمینه صنایع پلاستیک بوده است .

ویژگی هایی چون تغییرات سبک زندگی، جمعیت متناسب، افزایش هزینه ها و مخارج خانوارهای طبقه متوسط جامعه، چشم انداز و انتظار نرخ رشد بالای اقتصادی، رونق مناسب در صادرات محصولات نهایی پلاستیکی، فرآیندهای تولیدی مکانیزه شده توسط ماشن آلات، و نیز وابستگی و نیاز قابل توجه به مواد خام و اولیه وارداتی، همگی از جمله شاخص های مطلوبی هستند که نشانگر وجود فرصتهای عالی جهت سرمایه گذاری و انجام کسب و کار و تجارت در کشور ویتنام هستند.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 30 بهمن 1395
تعداد بازدید : 348

بازگشت