متن خبر

خرید پلی پروپیلن ها همچنان از سوی خریداران با اقبال روبرو شد

 

به گزارش انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ( آیپاد ) به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران ، عرضه روز گذشته محصولات پلیمری ۱۰ هزار و ۶۷۷ تن و تقاضای خرید آن ۵۸ هزار و ۸۰۷ تن بود. به این ترتیب همچنان معاملات پلی پروپیلن ها به دلیل کاهش حجم عرضه این گروه از کالاها در کانون توجه خریداران قرار دارد، به طوری که گریدهای عرضه شده در این روز با رقابت از سوی معامله گران روبه رو شدند.

 پلی پروپیلن پلی پروپیلن نساجی ZH۵۱۰L نویدزرشیمی با حجم عرضه ۲۱۰ تن ۵۱۸۷ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳هزار و ۲۶۳ تومان و نرخ خرید آن ۳هزار و ۵۸۹ تومان رقم خورد. همچنین پلی پروپیلن نساجی ZH۵۵۲R این مجتمع هم با عرضه ۱۰۰۸ تنی ۶۹۳۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۶۳ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۵۸۹ تومان رقم خورد .

 پلی پروپیلن شیمیایی ZH۵۱۵MA نویدزرشیمی هم با حجم عرضه ۳۱۵ تن ۱۰۹۲ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و قیمت خرید آن هم ۳ هزار و ۷۸۰ تومان رقم خورد. پلی پروپیلن نساجی HP۵۵۲Rپتروشیمی شازند هم با حجم عرضه ۱۰۰۰تن ۲۶۵۰۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۶۳ تومان و نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۵۸۹ تومان بود .

 از سوی دیگر پلی پروپیلن نساجی PYI۲۵۰پتروشیمی پلی نار با حجم عرضه ۸۰۰ تن ۶۱۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۲۶۳ تومان و نرخ خرید آن ۳ هزار و ۵۸۹ تومان رقم خورد. در این روز علاوه بر پلی پروپیلن ها، پلی اتیلن سنگین تزریقی لرستان هم عرضه شد که با حجم ۱۶۸ تن و قیمت پایه ۳ هزار و۵۶۱ تومان معامله شد. پلی اتیلن سبک خطی ۲۴۲۰ پتروشیمی مهاباد هم با حجم ۶۰ و قیمت پایه ۳ هزار و ۷۷۶ تومان خریداری شد.

همچنین پلی اتیلن سبک فیلم ۰۱۹۰ پتروشیمی آریاساسول وارد سیستم مچینگ شد، در همین حال پلی اتیلن سنگین فیلم HF۵۱۱۰این مجتمع هم با عرضه ۱۴۳۰ تن، ۳۱۲۴ تن تقاضا داشت، قیمت پایه آن ۳ هزارو ۶۵۷ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۷۴۱ تومان رقم خورد.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 آبان 1395
تعداد بازدید : 402

بازگشت